Prasidėjus naujiems mokslo metams ir visiems sugrįžus į išsiilgtą bei mielą akademinės aplinkos glėbį, o ir prigužėjus pulkui pirmakursių, VU vyko kultūros mugė, kur ieškantys popaskaitinės veiklos studentai galėjo susipažinti su visais universiteto meno kolektyvais bei išsirinkti geriausią - RATILIO!!!
O viskas vyko taip. Dvi jaunos, žavios, drąsios, veiklios, vietoj nenustygstančios ir kaip vijurkai besisukančios Ratilio panos - Goda ir Justina - su seniūno Pauliaus pagalba paruošė nuostabiai reprezentatyvų ansamblio stendą, suorganizavo priemones filmų demonstravimui ir su begaliniu užsidegimu verbavo prie kolektyvo prisijungti naujus narius. Taip taip, naujus narius reiškia vyriškąją giminę :) Juk taip visoms norisi šokti, o vyrukų - va - trūkumas. Tad nieko kito neliko, kaip pasitelkus visokeriopą savo žavesį bei išmintį (kuri ateina su amžiumi, o jo pakankamai dar nėra) šokti ir sukti ratelius apie VU vyruomenę, stengiantis įtikinti, kad nieko geriau už Ratilio neras :) Ir tikrai buvo tokių, kurie nuoširdžiai susidomėjo, tad su degančiu nekantrumu laukiame rugsėjo 16 d. 18 val., kai vyks naujų narių priėmimas... Kiek gi palenkėm į savo pusę?

<<  <  Bal. 2023  >  >>