„Ratilio“ stovykloje Suvalkijoje (Justės Pučinskaitės nuotr.)

Sveiki, Vilniaus universiteto pirmakursiai (ir ne tik)!

Tikimės, kad pirmosios universitetinio gyvenimo dienos jums buvo pilnos įspūdžių ir tik dar labiau įkvėpė nerti į mokslus. Vis dėlto universitetas – kur kas daugiau nei studijos. Didžiausias lobis – sumanių, kūrybiškų, įvairių patirčių turinčių žmonių bendruomenė, atverianti dar neregėtas platybes ir padedanti prisijaukinti ir ryškiomis spalvomis nuspalvinti naują gyvenimo etapą. Todėl raginame jungtis prie įvairiausių universiteto kolektyvų, klubų, draugijų, organizacijų, kuriose sutiksite puikių žmonių, prasmingai leisite laisvalaikį ir visapusiškai tobulėsite. Na, o jei jaučiate, kad tradicinėje lietuvių kultūroje glūdi vertingų paslapčių, jums smalsu apsivilkti tautinį kostiumą, maga išsiaiškinti, kas yra bandonija, daudytė, basedla ir kaip jomis groti, dainuoti įvairiomis tarmėmis atrodo smagus iššūkis, o gera savijauta norėtumėte rūpintis šokiais, mielai kviečiame jungtis prie mūsų, folkloro ansamblio „Ratilio“.

Užsukote čia atsitiktinai ir neįsivaizduojate, ką mes veikiam? Naršykite mūsų svetainę, Instagram, Facebook, YouTube paskyras – ten rasite spalvingų istorijų nuo scenos ir iš užkulisių ir susidarysite įspūdį, kas gi tas „Ratilio“.

Norėtumėte išgirsti iš pačių ratiliokų, kaip jie atėjo į ansamblį ir kodėl pasiliko? Skaitykite rubriką „Aš – ratiliokas“.

Nepasikliaujate kitų pasakojimais ir norite viską išbandyti patys? Rugsėjo 12 d. 18 val. užsukite į atvirą repeticiją ir pasimatuokite ratilioko kailį – galbūt jis jums pasirodys jaukus ir intriguojantis.

Na ir galiausiai nepabūkite rugsėjo 14 d. 18 val. ateiti į naujų narių priėmimo šventę – papasakosite mums apie save, padainuosite kokią nors patinkančią dainą ir garbingai įžengsite į „Ratilio“ ratą.

Lauksime jūsų Didžiojoje Auloje (M. K. Čiurlionio g. 21). Nekantraujame susipažinti!

<<  <  Spal. 2022  >  >>