Didis džiaugsmas užtekėjo! Jau sausio 26-ąją kviečiame į "Ratilio" 45-mečio koncertą Vilniuje, muzikiniame teatre "New York" (Kalvarijų g. 85). Įėjimas su pakvietimais.

Taip taip - šiemet viskas iškart: ir gražiai pakoncertuosim, ir smagiai pavakarosim! Kaip visada gražiom progom, norime, kad prisijungtumėt ir Jūs - "vazonai" :)

Turime užmanymą ir prašymą Jums: iškilmingojoje koncerto dalyje pasveikinti savo vadoves: Aldoną Ragevičienę, Laimą Burkšaitienę, Zitą Kelmickaitę (ir mes sveikinsim Mildą Ričkutę). Taigi kiekvienos vadovės ratiliukai (iš viso 4 grupės) gauna po 5 min (!) smagiam prisistatymui (kalba, daina, anekdotas ar filmas - renkatės Jūs) bei savo vadovės sveikinimui, žodžiu, padaro savo šou.

Po koncertinės dalies linksmai vakarosime, šoksime; tarp šokių, kad nepabostų, bus intarpų, kuriems pasiruoškite trumpų pasirodymų (dainos, poezija, satyra, asmeniniai sveikinimai, panegirikos, vaizdeliai, miniatiūros, etiudai...), šauniausi bus apdovanoti dovanomis staigmenomis ir bus dar daugiau smagumų!

Iki susitikimo jubiliejiniame koncerte-vakaronėje!

P.S. Prašome nesinešti jokių gėrimų! Išimtys taikomos tik maistui, kuriam nereikia papildomų indų (įrankių, lėkščių), tai gali būti vaisiai, pyragaičiai. Vaišinsimės vaišėmis, kuriomis kirminą numarinti ir gomurį sudrėkinti galės visi, o norintys galės patys įsigyti (ne)alkoholinių gėrimų (tik gėrimų, maisto įsigyjimui nebus).

<<  <  Spal. 2023  >  >>

Paremkite mus