Šiemet Užgavėnės sutapo su Valentino diena, tad ir šventės tema – vestuvės. Apsirėdę įvairiausiais personažais – meškomis, gydytojais, ožiais – šurmuliavome Gedimino prospekte vykusioje mugėje. Ten ir blynų ragavome, ir, linksmiau padainavę ir pašūkavę, pyrago ir riestainių iš dosniųjų prekeivių gavome. Tačiau ne tik pavalgyti atėjome, turėjome atlikti ir svarbų darbą – rasti Morei jaunikį. Griebėmės instrumentų ir išsiruošėme į jaunikio paieškas. Daug buvo vyrų iš stuomens ir iš liemens, tačiau išrinkome tą vienintelį – Gavėną. Po to vyko bendros tuoktuvės: tuokėsi visi, kas tik norėjo, – ožiai su meškomis, gydytojai su vilkais, žydai su būrėjomis. Daina „Vai ko oželis bliauna“ pasveikinę jaunavedžius, prisijungėme prie bendros vestuvinės eisenos į Tauro kalną. Ten dainavome, šokome ir išlydėjome Morę su Gavėnu į tikrai karštą povestuvinę kelionę – šiaudinius jaunuosius sudeginome. Tuo šventė nesibaigė – kas dar turėjo energijos ir per dieną nesunešiojo kostiumų, o galbūt vis dar dairėsi poros, patraukė į tradicinių šokių maratoną „Nelik ant ledo“, kur garo davė ansamblis „VISI“ ir grupė „ByTikZyz“.
Užgavėnės buvo labai smagios ir sočios! Ratiliokai ant ledo tikrai neliko – jeigu ne su antra puse, tai su rūkyta žuvimi ar sūriu krepšyje į namus grįžo :)

Modesta

Nelikit ant ledo ir jūs! Jei Užgavėnių linksmybes praleidot, kviečiam atsigriebt ir pasidžiaugt smagiausiom šventės akimirkom :)

<<  <  Bal. 2024  >  >>