Prisijunk!

„Ratilio“ klubas – tai visus buvusius ir esamus ratiliokus vienijanti jėga, kuri padės įtvirtinti ir palaikyti ratiliokišką tikrų ir amžinų ratiliokų gyvenimo būdą bei sieks užkrėsti ratiliokišku gėriu kuo daugiau jaunų širdžių.

Apie 2010 metus aktyvūs jaunieji ratiliokai sumanė suburti visų kartų ratiliokus į vieną didelę bendruomenę ir pavadinti tai „Ratilio“ klubu. Nuo tada surengtos trys kasmetinės ratiliokų sueigos, tęsiama ansamblio jubiliejų tradicija, kuomet aktyviai dalyvauja visos „Ratilio“ kartos, taip pat sukurta grupė bendrauti, skleisti informaciją tarpusavyje elektroniniais būdais. 

 

Į „Ratilio“ klubą priimami visi ratiliokai. Prašytume užpildyti šią apklausėlę:

 

Jei norite atnaujinti savo kontaktus, viršuje esančią apklausėlę taip pat užpildykite.

Norą prisijungti prie „Ratilio“ klubo e. pašto grupės pareikšti galite adresu http://groups.google.com/group/ratilioklubas. Čia galėsite gauti naujausią informaciją, dalintis savo džiaugsmais, rūpesčiais, nuotraukomis, vaizdeliais, receptais – bendrauti ir bendradarbiauti.

Jei turite klausimų, rašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Artimiausi renginiai

<<  <  Birž. 2024  >  >>
 Pr  An  Tr  Kt  Pn  Šš  Sk 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920
242526

Naujausi leidiniai

Paremkite mus

Go to top