Sausis ratiliokams yra reikšmingas dėl jau tradiciniu tapusio Ratiliokų susibėgimo - visų laikų Ratiliokų vakaronės, vykusios 21 dieną. Iš tikro, kas gali būti puikiau už užtikrintą progą ištikimiesiems Ratilio nariams susišaukti, susimatyti, susidainuoti ir tiesiog susibūti. Kai mus visus vienija Ratilio dvasia, nepavaldi nei laikui, nei politinėms nuotaikoms, nei ekonominėms krizėms, tai reikia tik noro susiorganizuoti ir vėl iš naujo pasidžiaugti, kad turime tiek bendro.
 
Šįkart šventė vyko visiems įprastoje vietoje - Didžiojoje Auloje, Čiurlionio gatvėje, kur karta iš kartos repetavo ir vis dar repetuoja. Ir jau pradėjus rinktis ansambliečiams su šeimomis buvo justi džiugi mielų susitikimų nuotaika ir apšilę prie vaišių stalo, senieji Ratiliokai turėjo progą išgirsti ir pamatyti, kuo gi gyvenam mes, jaunoji karta. O nustebint mes tikrai turėjome kuo: draugas ištikimasis ispanas, prisijungęs prie mūsų savavališkai ir labai praturtinęs ansamblį, įvairiausios kelionės po svečias šalis, susibūrimai su progom ir be progų, kai norisi tik susitikti ir kartu pasidainuoti. Ir tuomet prasidėjo dainos:) Su noru dainuoti Ratiliokai niekada neturėjo problemų ir miela matyti, kad tai nesikeičia ir visi jaučiam, kokį lobį nešiojamės būtent dainų pavidalu. Ir smagu, kad kai ansambliečiai neprisimena žodžių, jie kaip ir kadaise žino, į ką kreiptis. Ir šokių netrūko, o kaipgi kitaip, kai tiek šaunių muzikantų! Ir jaunimas šoko, ir senimas ("Ratilio" prasme:)) atsiminė, ką mokėjo, ir naujovių mokėsi atgavę formą ir atgaivinę ilgametį įdirbį.
 
Taigi, ir kas lieka po visų kalbų, šokių, vaišių ir praleisto laiko - lieka vienybė: vienybė dainomis, vienybė tikėjimu tuo, kas tikra ir vertinga, buvimo vienybė. Ir nuostabu, kad net išeinant koridoriuose girdėjosi dainos, juk kaip lakštingala negali nečiulbėti, taip ir Ratiliokas negali nedainuoti.
 
Ačiū visiems susirinkusiems, su šeimom atėjusiems, laiko ir geros nuotaikos nepagailėjusiems, instrumentų ir kulinarinių šedevrų savininkams ir visiems entuziastams. Lauksime Jūsų ir kitąmet :)
 
Goda S.
 

Artimiausi renginiai

<<  <  Liepa 2024  >  >>
 Pr  An  Tr  Kt  Pn  Šš  Sk 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
151617181920
22232425262728
293031    

Naujausi leidiniai

Paremkite mus

Go to top