Šiemet ratiliokų vasara prasidėjo tikrai nekukliai – dalyvavome dainų šventėje „Čia – mano namai“. Ir kas gi gali būti geriau už bendras repeticijas, keliones su kolegomis naktiniais autobusais bei įspūdingus koncertus? Pasirodėme tiek ansamblių vakaro programoje, tiek folkloro dieną. Taip pat dalyvavome eisenoje paskutinę – dainų dieną, kartu su visa Lietuva giedojome himną.
Pasibaigus dainų šventės džiaugsmams ir rūpesčiams, truputį atsikvėpę, puolėme prie kitų darbų – dalyvavome vakaronėse, pristatinėjome autentišką lietuvių liaudies muziką, šokius, dainas, nepamiršdavome ir apie savo tautinius kostiumus papasakoti.
Ratiliokai sezoną baigė su trenksmu – paskutinė bendra vasaros išvyka buvo Klaipėdon, kur vyko tarptautinis folkloro festivalis „Parbėg laivelis“. O kiek mes ten visko nuveikėm! Ir dainavom keliuose koncertuose, ir į Juodkrantę kėlėmės, Smiltynėj smėlio pilis statėm ir vandeny šokom. Prisirinkom ne tik gintarų, bet ir daug naujų pažinčių bei įspūdžių – dar dabar smagu viską prisiminti.
Nors ir baigėsi sezonas, rugpjūtis dykai nepraėjo. Visi išsilakstė į savo gimtines: kas bulves kasė, kas vestuvėse trypė, o nemaža dalis ratiliokų dar ir Tradicinių šokių klubo rengiamoje stovykloje Mardasave sudalyvavo. Trumpai tariant – vasara biedna tikrai nebuvo!
Prasidėjus rudeniui, sugužėjome į repeticijas. Rugsėjo 1-ąją, pasipuošę Klaipėdos krašto kostiumais, jau dainavome naujų mokslo metų pradžios šventėje. O toliau – vėl koncertai, vakaronės, išvykos…
Nori prasmingai ir smagiai leisti laiką su energingais ir entuziazmo kupinais jaunais žmonėmis? Domiesi lietuvių liaudies muzika bei menu? Manai, kad nieko nemoki, bet nori išmokti? Būtinai užsuk pas mus! Laukiam visų: tiek norinčių dainuoti, tiek šokti, tiek grojančių, tiek tarmiškai šnekančių. Susitikimas ir naujokų perklausa vyks rugsėjo 15 dieną, su savim reikia turėti tik didelį norą veikti ir, žinoma, bilietėlį autobusui iki Medicinos fakulteto, kur ir vyks tas susitikimas. Nepasididžiuok – ateik ir dar draugą atsivesk!
 
Šaltinis: naujienos.vu.lt

 

Artimiausi renginiai

<<  <  Bal. 2024  >  >>
 Pr  An  Tr  Kt  Pn  Šš  Sk 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
2223242526
2930     

Naujausi leidiniai

Paremkite mus

Go to top