Taip taip, tavęs! (A. Zajančkauskaitės nuotr.)

Mielieji Vilniaus universiteto pirmakursiai (ir ne tik),

sveikiname prisijungus prie spalvingos universiteto bendruomenės! O ji – ne tik akademinė. Universitete veikia įvairiausi kolektyvai, klubai, draugijos, organizacijos, kuriose galite rasti šaunių bičiulių, prasmingai leisti laisvalaikį ir visapusiškai tobulėti. Vienas tokių kolektyvų esame mes, Vilniaus universiteto folkloro ansamblis „Ratilio“. Nors trumpai nusakyti kolektyvo idėją sunku, galėtume sakyti, kad esame žmonės, kuriems įdomu autentiškas, iš senelių kaime užrašytas folkloras ir kurie džiugiai randa jam vietos savo gyvenime: mielai uždainuoja po skambiomis arkomis, pasiorganizuoja vakaronę oro uoste, pinasi kaspinus į kasas ir šiokią dieną, entuziastingai dalijasi piešiniuose atrastomis tautinio kostiumo detalėmis ar pateikėjų įrašuose nugirstais muzikantų viražais.

Vis tiek nelabai aišku, kas tas „Ratilio“? Naršykite ansamblio svetainęInstagramFacebookYouTube paskyras – ten rasite margiausių mūsų veiklos atspindžių. Apie ansamblio reikšmę jo narių ir šalies gyvenime įspūdį padės susidaryti 50-mečio ir 55-mečio proga rengti filmukai. Ratiliokų liudijimus taip pat galite perskaityti rubrikoje „Aš – ratiliokas“ arba Facebook įrašuose su grotažyme #tavęslaukiaratilio.

Žinoma, geriausia viską pabandyti savo kailiu, todėl kviečiame rugsėjo 11 d. 18 val. ateiti į naujų narių priėmimo šventę – papasakosite mums apie save, padainuosite kokią nors patinkančią dainą, įsisuksite į bendrą šokių ratą. Gal susišypsosim?

Lauksime jūsų Didžiojoje Auloje (M. K. Čiurlionio g. 21). Iki!

Šokam kartu? (S. Lukoševičiaus nuotr.)

<<  <  Bal. 2024  >  >>